Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


HPFF RPG forum čija se radnja odvija u doba Maraudersa.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Kako ste dali ime svojim likovima?

Go down 
+5
Derek J. Bagshot
Aethelwyne M. Damien
Christianne I. Pendragon
Marie A. Jones
Serena Diggory
9 posters
Autor/icaPoruka
Serena Diggory
Glavni Glavonja
Serena Diggory


Broj postova : 30
Galleons : 1702
Join date : 24.01.2012

Kako ste dali ime svojim likovima? Empty
PostajNaslov: Kako ste dali ime svojim likovima?   Kako ste dali ime svojim likovima? Emptyned sij 29, 2012 11:18 am

Serena Diggory - kada sam napravila svoj blog o Sereni, trenirala sam tenis i bila zaluđena Williams sestrama i Cedric Diggory mi je bio baš sladak. (: Embarassed
[Vrh] Go down
https://hogwartsmarauders.forumcroatian.com
Marie A. Jones
Glavonja
Marie A. Jones


Broj postova : 25
Galleons : 78
Join date : 25.01.2012
Age : 25

Kako ste dali ime svojim likovima? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste dali ime svojim likovima?   Kako ste dali ime svojim likovima? Emptyned sij 29, 2012 11:25 am

Marie Amaryllie Jones - hmm, Marie zato što mi je RL ime Marija, a Mary mi je bilo previše obično. Amaryllis, ne znam, jednostavno mi je zvučalo čistokrvno, haha. Jones - random prezime. Haha.
[Vrh] Go down
Christianne I. Pendragon
Glavonja
Christianne I. Pendragon


Broj postova : 21
Galleons : 1285
Join date : 25.01.2012
Age : 27

Kako ste dali ime svojim likovima? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste dali ime svojim likovima?   Kako ste dali ime svojim likovima? Emptyned sij 29, 2012 11:33 am

Christianne-Kristina, a Christine mi se jednostavno ne sviđa Razz Inna-vidila negdje na netu i svidjelo mi se Razz Pendragon-šta da kažem, sve cure koje su pogledale makar jednu epizodu Merlina znaju zašto sam uzela Arhurovo prezime *aaaah*
[Vrh] Go down
Aethelwyne M. Damien

Aethelwyne M. Damien


Broj postova : 13
Galleons : 266
Join date : 26.01.2012
Age : 28

Kako ste dali ime svojim likovima? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste dali ime svojim likovima?   Kako ste dali ime svojim likovima? Emptyned sij 29, 2012 11:47 am

Aethelwyne - zapravo potpuno slučajno. Birala sam ime za novi hpff lik i to ime mi je zapelo za oko. Jedno vrijeme sam ga izgovarala kao /etelvjiin/ i radila milijardu varijacija na temu.
Melisandre (M.) - svi koji su čitali ASOIAF, znat će. Very Happy Melisandre je jednostavno BAMF.
Damien - činilo se kao čist' okej prezime.
[Vrh] Go down
http://bunnyposh.tumblr.com/
Derek J. Bagshot
Glavonja
Derek J. Bagshot


Broj postova : 28
Galleons : 1301
Join date : 25.01.2012

Kako ste dali ime svojim likovima? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste dali ime svojim likovima?   Kako ste dali ime svojim likovima? Emptyned sij 29, 2012 1:48 pm

Derek - Zapravo, kad sam prvi put dao ime Jason D. Bagshot na MiHu, pojma nisam imao šta je D. :'D I onda sam po netu tražio imena, i eto, sviđalo mi se Derek.
Jason (J.) - prvo mi je palo na pamet kad sam se registrirao na MiH.
Bagshot - svi znamo po kome je to. Very Happy

[Vrh] Go down
Christianne I. Pendragon
Glavonja
Christianne I. Pendragon


Broj postova : 21
Galleons : 1285
Join date : 25.01.2012
Age : 27

Kako ste dali ime svojim likovima? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste dali ime svojim likovima?   Kako ste dali ime svojim likovima? Emptyned sij 29, 2012 2:00 pm

Bathidla Bagshot-Povijest magije ^^

Moje ime na MiH-u je Arabella, a prije nekog vremena sam otkrila da, u prijevodu s engleskog, znači orlovska heroina. Ali bolje zvuči na negleskom, eagle heroine Razz
[Vrh] Go down
Anya C. Starsailor
Glavonja
Anya C. Starsailor


Broj postova : 4
Galleons : 1258
Join date : 25.01.2012
Age : 34

Kako ste dali ime svojim likovima? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste dali ime svojim likovima?   Kako ste dali ime svojim likovima? Emptypon sij 30, 2012 10:22 pm

Anya - Deep Purpleova pjesma link
C. (Calliope) - Muza epskog pjesništva i govorništva, moja najdraža Smile
Starsailor - Jedan od mojih najdražih bendova
[Vrh] Go down
Isabella M. Black

Isabella M. Black


Broj postova : 14
Galleons : 14
Join date : 03.02.2012
Age : 25

Kako ste dali ime svojim likovima? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste dali ime svojim likovima?   Kako ste dali ime svojim likovima? Emptyned vel 05, 2012 9:09 pm

Hayden L. Brown-Hayden jer je ime mog naj lika iz serije.
Lory-Uživo mi je ime Lorena,a Lory mi je samo na forumu ime.
Brown-Ovako bezveze ali paše za prezime na forumu.
[Vrh] Go down
Geneva Jane
Glavonja
Geneva Jane


Broj postova : 16
Galleons : 16
Join date : 29.01.2012

Kako ste dali ime svojim likovima? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste dali ime svojim likovima?   Kako ste dali ime svojim likovima? Emptyčet vel 09, 2012 5:43 pm

Geneva - po manje poznatoj pjevačici Genevi Lane, prezime Jane zbog toga što se rimuje sa Lane a i tako ljudima mogu tvrditi da mije otac mentalist ^^
[Vrh] Go down
Alexis Ann Parker

Alexis Ann Parker


Broj postova : 3
Galleons : 3
Join date : 23.02.2012
Age : 31

Kako ste dali ime svojim likovima? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste dali ime svojim likovima?   Kako ste dali ime svojim likovima? Emptyčet vel 23, 2012 2:59 pm

Auuu, davno je bilo kad sam davala ime svome liku. Pet godina je prošlo otad Very Happy Ime Alexis sam uzela jer sam htjela unisex ime, a i smatram da joj nekako pristaje uz zaigranu osobnost. Ann kao srednje ime sam odabrala jer dobro zvuči u kombinaciji s Alexis, a s obzirom da je Alexis samo po sebi "neuobičajeno", onda sam se odlučila za to skroz normalno ime. Parker prezime zato što mi je Spiderman najdraži superjunak, a njegovo pravo ime je Peter Parker. Eto Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako ste dali ime svojim likovima? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste dali ime svojim likovima?   Kako ste dali ime svojim likovima? Empty

[Vrh] Go down
 
Kako ste dali ime svojim likovima?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Informacije i Obavijesti :: Brbljaonica-
Forum(o)Bir: